افزایش طول آلت

افزایش طول آلت

یکی از مسائلی که ذهن بسیاری از آقایان را درگیر خود کرده و در مراجعات به پزشک و فضای های مجازی در این مورد بسیار سوال می شود، افزایش طول آلت می باشد. افزایش طول آلت بعد از بلوغ به صورت دارویی امکان نداشته و هیچ داروی موثری برای آن وجود ندارد.

از روش هایی که ممکن هستند طول آلت را افزایش دهند می توان به روش کشش مداوم که روش بسیار مشکلی هست و باید 3 الی 6 ماه برای افزایش یک سانتی متر آلت در حالت کشش قرار گیرد، اشاره کرد. روش دیگر روش جراحی است.

جراحی افزایش طول آلت

روش جراحی برای افرادی که به صورت بیمار گونه طول آلت شان کوتاه هست قویاً توصیه می شود. ولی به عنوان یک روش زیبایی برای کسانی که واقعا تمایل به افزایش طول آلت دارند نیز قابل انجام هست. هر چند که روشی است پر هزینه و احتمال بروز عوارض در نتیجه ی عمل وجود دارد ولی خیلی از آقایان جوان حاضر هستند از روش های جراحی بهره گیرند.

در این روش ها نتایج عمل قابل قبول است. معمولاً افزایش طول آلت حدود 2 الی 3 سانتی متر هست و معمولاً بیماران بعد از عمل از نتیجه ی استاتیک آن رضایت دارند. برای بیماری که واقعاً به این نتیجه رسیده باشد که تمایل به انجام این جراحی دارد، مانند عمل های دیگر زیبایی که دارای عوارض و هزینه هستند، عوارض و هزینه این جراحی نیز قابل توجیه است.

افزایش طول آلت

افزایش طول آلت

روش جراحی افزایش طول آلت

جراحی افزایش طول آلت یک جراحی ترمیمی است که در طی آن آلت از محلی که به استخوان لگن چسبیده تغییر جا داده می شود و به این ترتیب طول بیشتری از آلت در بیرون لگن مشاهده شود. این عمل جراحی که بسیار مشکل است و می تواند همراه با افزایش قطر آلت هم همراه باشد و در برخی موارد افزایش حجم کلاهک آلت هم می تواند همراه آن صورت گیرد، معمولاً به افرادی که واقعاً آلت کوچک بیمارگونه دارند پیشنهاد می گردد.

در صورتی که فردی با قبول عوارض این جراحی، همچنان تمایل به انجام این عمل دارد و فکر می کند که به بهبود شرایط زندگی اش منجر می شود، می تواند این جراحی را انجام دهد.

یکی از مسائلی که ذهن بسیاری از آقایان را درگیر خود کرده و در مراجعات به پزشک و فضای های مجازی در این مورد بسیار سوال می شود، افزایش طول آلت می باشد.  دکتر کیوان رادخواه دارای فلوشیپ فوق تخصصی انکوارولوژی و جراح واریکوسل می باشد و با بهره گیری از روش های نوینی به افزایش طول آلت می پردازند. جهت تعیین وقت مشاوره و مراجعه به پزشک با شماره 02188591523 تماس بگیرید. همچنین برای ارتباط با دکتر به آدرس اینستاگرام مراجعه نمائید.

نتیجه جراحی افزایش طول آلت

افراد زیادی در مورد تاثیر عمل جراحی طول آلت روی ظاهر آلت تناسلی سوال می کنند. حقیقت این است که بیماران بعد از عمل ظاهر مناسبی برای آن چیزی که مد نظرشان می باشد مشاهده نمی کنند. بهتر است قبل از جراحی با بیماران صحبت شود تا توقعات واقع بینانه ای از نتیجه عمل داشته باشند و در نتیجه اغلب شان بعد از عمل نتیجه ای هماهنگ با مواردی که پزشک قبل از عمل فرموده را مشاهده کنند.

اصرار بر این است که بیمار تصورات غیر واقعی از نتیجه عمل نداشته باشد. نتایج عمل در این روش ها بسیار قابل توجه و خوب است و خیلی از بیمارانی که قبل از عمل طول آلت مناسبی برای مقاربت نداشتند، پس از این عمل توانستند ازدواج کرده و زندگی زناشویی مناسبی داشته باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 6 =